پرش لینک ها

خدمات و محصولات

لیست خدمات تخصصی و محصولات گروه توسعه و امنیت کُرد وب

خدمات

مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های نرم افزاری

یکی از خدمات کلیدی گروه کُرد وب برای سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌های دولتی و خصوصی مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های نرم افزاری و سیستم های پیچیده بانک اطلاعاتی است.

خدمات

طراحی و پیاده سازی وب سایت های پویا

یکی دیگر از خدمات تخصصی گروه ما طراحی و پیاده سازی وب سایت، وب اپلیکیشن و سیستم های نرم افزاری تحت وب با استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

خدمات

ارزیابی امنیتی و تست نفوذ سامانه ها

انجام خدمات تخصصی امنیت وب شامل: ارزیابی امنیتی و تست نفوذ سامانه‌های تحت  وب در سه حالت جعبه سفید، سیاه و خاکستری  و ارائه گزارش‌های تحلیلی و راه کارهای رفع آسیب پذیری‌های احتمالی توسط کارشناسان

خدمات

خدمات پشتیبانی و امنیتی سیستم های تحت وب

ارائه خدمات پشتیبانی فنی و مانیتورینگ سرور سیستم های تحت وب بصورت لحظه ای و نیز شناسایی و رفع باگ های نرم افزاری و آسیب پذیری های امنیتی یکی دیگر از خدمات ویژه ما به مشتریان عزیز می باشد.

محصولات

نرم افزار مدیریت مالی و حسابداری حسابیار

نرم افزار حسابیار یک سیستم جامع تحت وب برای حسابداران و مدیران مالی می باشد. سهولت در استفاده، پایداری و امنیت بالای برنامه یکی از اصول مهم در طراحی و پیاده سازی آن بوده است.

محصولات

نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی کمک مربی

نرم افزار جامع تحت وب مدیریت باشگاه ورزشی کمک مربی طراحی شده بر اساس نیاز مندیهای مدیران ورزشی و مربیان جهت تسهیل امور حسابداری و مدیریت مالی باشگاه های ورزشی می باشد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.