پرش لینک ها

نرم افزار جامع مدیریت مالی و حسابداری حسابیار

تاریخ اجرا:

فروردین ماه 1400

کارفرما:

#

دامنه:

hesabyar.kurdweb.ir

درباره پروژه

نرم افزار تحت وب حسابیار یک سیستم جامع برای حسابداران و مدیران مالی می باشد. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که هر کاربری به راحتی و بدون نیاز به دانش حسابداری می تواند جهت مدیریت شرکت و یا فروشگاه خود از آن بهره ببرد. سهولت در استفاده، پایداری و امنیت بالای برنامه یکی از اصول مهم در طراحی و پیاده سازی آن بوده است.

یکی از مزیت های استفاده از سیستم مدیریت مالی و حسابداری حسابیار تحت وب بودن آن است، دسترسی آسان در هر ساعت از شبانه روز به اطلاعات و اسناد حسابداری مانند: فاکتورها، چک ها، تراکنش ها و… اسکریپت حسابیار یک محصول ایرانی است و یکی از بهترین مزیت های استفاده از این سیستم تحت وب بودن آن است. در این سیستم فاکتورهای صادر شده بصورت خودکار در پنل کاربری مشتریان قرار خواهد گرفت، مشتری نیز می تواند مبلغ فاکتور های خود را به صورت آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت مستقیم پرداخت کند. همچنین درصورت نیاز کاربر می تواند به صورت اتوماتیک فایل PDF فاکتور خرید خود را دریافت نماید. از سوی دیگر ذینفعان کسب و کار شما، مانند مشتریان، سهامداران و کارمندان، می توانند به پنل کاربری خود وارد شده و بصورت آنلاین فاکتورها و تراکنش های خود را مشاهده کنند.

در این اسکریپت دو پنل کاربری تعبیه شده است که یکی برای مدیران برنامه و دیگری برای کاربران و مشتریان در دسترس خواهد بود. ورود به این پنل ها بصورت خودکار و هنگام ورود به سیستم توسط سیستم احراز هویت انجام خواهد شد. مدیر برنامه می تواند با توجه به سطوح دسترسی موردنظر خود برای هریک از کارمندان نقش کاربری مجزا و سطح دسترسی دلخواه ایجاد نماید.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.