پرش لینک ها

معرفی کُرد وب

پیشرو در ارائه خدمات توسعه و امنیت وب در ایران

گروه کُرد وب (baseiran سابق) به عنوان با سابقه ترین گروه تخصصی توسعه و امنیت غرب کشور و یکی از گروه های پیشرو ارائه دهنده خدمات توسعه و امنیت وب در ایران، فعالیت خود را در سال ۸۶ با هدف نهادینه نمودن استفاده از فناوری اطلاعات، توسعه تجارت الکترونیک و ارائه خدمات پایدار، مطمئن و با کیفیت آغاز؛ و با اتکا به نیروی انسانی توانمند و متخصص، رویکردهای نو و خلاقانه و همچنین بهره گیری از تجارب ارزشمند خود، تاکنون موفق به تکمیل و انجام بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک در سطح شرکتها، سازمانها، نهادها و غیره در داخل و خارج از ایران شده است.

گروه کُرد وب با هدف ارائه خدمات و محصولات بومی­ شده در حوزه های مرتبط با فناوری و امنیت اطلاعات برای شرکت ها و سازمان­ های دولتی و خصوصی کشور در حوزه خدمات توسعه وب، توسعه نرم افزار و اپلیکیشن، خدمات امنیتی و محصولات امنیتی به فعالیت می­ پردازد.

با عنایت به نیاز کشور در حوزه خدمات فناوری اطلاعات به بومی­ سازی الگوهای موجود در دنیا، گروه کُرد وب اقدام به تعریف و ارائه راه حل در حوزه نرم افزارهای سازمانی، سیستم های مدیریتی تحت وب، بسترسازی و ارتقاء فناوری و امنیت اطلاعات، تهیه و تدوین طرح ­های جامع نرم افزاری، پیاده­ سازی پروژه های تحت وب در زمینه مدیریت اطلاعات، بومی ­سازی فرآیندهای حوزه فناوری اطلاعات، ارزیابی امنیتی و تست نفوذپذیری و مشاوره در خصوص طراحی امنیت سیستم های نرم افزاری مبتنی بر وب می­ نماید.

گروه کُرد وب در نظر دارد با بهره‌گیری از منابع انسانی کارآمد، توسعه تحقیقات کاربردی، فناوری پیشرفته و با استفاده از تجربیات ارزنده خود جزء گروه های برتر  فعال در حوزه خدمات و محصولات نرم افزاری و امنیت اطلاعات در کشور با قابلیت صدور خدمات و محصولات در بازارهای هدف منطقه‌ای و جهانی باشد.

اعتماد شما افتخار ماست

چرا کُرد وب؟

کُرد وب با بهره گیری از دانش و تخصص، با جدیدترین تکنولوژی ‌ها و متدها عمل نموده و سعی دارد بهترین کیفیت خدمات را عرضه کند. مشتریان کُرد وب با تداوم همکاری با این شرکت، رسالت سنگینی بر دوش ما نهاده‌اند تا پس از شناخت دقیق و عمیق نیازمندی ­های آن‌ ها در حوزه توسعه نرم افزار و امنیت اطلاعات، تحقق آن‌ ها را وظیفه اصلی خود بشماریم.

بیش از 15 سال فعالیت در حوزه تخصصی توسعه نرم افزار و امنیت فناوری اطلاعات و اتمام موفقیت آمیز بیش از 80 پروژه

بهره مندی از مدیران با سابقه و تیم های حرفه ای مجرب و جداگانه در حوزه های تخصصی توسعه نرم افزار و امنیت اطلاعات

آنچه رمز موفقیت گروه کُرد وب طی قریب به 15 سال فعالیت بوده، اعتقاد واقعی به اصل مشتری مداری و تمرکز بر آن می­ باشد. این امر سبب شده که بسیاری از مشتریان با ما تداوم همکاری داشته باشند.

برنامه ریزی هدفمند

هدف گذاری دقیق

تجربیات سودمند

اطلاع رسانی هوشمند

+80
کل پروژه ها
+60
مشتریان
4
محصولات
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.